BAŞKAN'DAN MESAJLAR

BAŞKAN AYDIN’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, 30 Ağustos Zafer Bayramının 98. Yıldönümü dolayısıyla yayımlandığı mesajında “98. yılını kutladığımız 30 Ağustos Zaferi, şanlı tarihimizin en değerli anlarından biridir. Bu zafer, tarihimizin en zor zamanında bile bağımsızlığımızdan asla vazgeçmeyeceğimizi gösteren çok önemli bir başarıdır.

 Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunu sağlayan süreçte en önemli dönüm noktası 30 Ağustos Zafer’inin, kahraman ordumuz ve aziz milletimizin şanlı tarihinde önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Aydın, tarihte nice parlak zaferlere imza atan kahraman ordumuz, bölgesinde bir güç ve istikrar unsuru olarak ülkemizin saygınlığını artırmaktadır. Bu zafer, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece olmaz denilenleri başardığımızın bir göstergesidir. Tarihten silinmek istenen Türk milleti, ‘ya istiklal, ya ölüm’ diyerek, kazandığı bu zaferle sonsuza kadar hür, bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağını bütün dünyaya ispat etmiştir.

 Düşman ülkelerin topyekûn saldırıyla üzerimize geldiği vatanımızda, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki milletimiz de topyekûn bu hayasız akına bütün varlığı ile ‘dur!’ dedi. İman gücü ile vatan sevgisinin karşısında topların, tüfeklerin etkisiz olduğu bu şanlı mücadelede, ülkemizin zafere ulaşması bizler için bugün bayrama dönüşmüş durumda. Vatanı, dini, bağımsızlığı, bayrağı ve gelecek nesilleri için, sahip olduğu kıt imkânlara rağmen canını da ortaya koyan, kanları ve canlarıyla bu toprakları bize vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN AYDIN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN AYDIN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINI KUTLADI

BAŞKAN AYDIN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

BAŞKAN AYDIN YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

BAŞKAN AYDIN LGS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN AYDIN’DAN KADİR GECESİ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’DAN 19 MAYIS MESAJI

BAŞKAN AYDIN'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI