MECLİS İHTİSAS KOMİSYONLARI

 

 

ORHANGAZİ BELEDİYE MECLİSİ

SIRA NO

KOMİSYON ADI

KOMİSYON ÜYELERİ

MECLİS KARAR TARİHİ

KARAR NO

1

MECLİS  1. VE 2. BAŞKAN VEKİLİ

 

1. Başkan Vekili: Bekir AYDIN

2. Başkan Vekili: İlhan KILIÇ

07/04/2016

2 yıl

28

 

2

KATİP ÜYELİĞİ

 

ASİL      : 1)  Halil KURTULMUŞ 2) Fatma Zehra HÖÇÜK

YEDEK :  1) Mine KURTİŞ 2) Serkan ATEŞ

07/04/2016

2 yıl

28

 

3

ENCÜMEN ÜYELİĞİ

 

1) Cemal KARAGÜZEL

2) Murat ÇETİN

06/04/2017

1 yıl

17

 

4

İMAR

 

1) Selahattin ÇELİK 2) Halil KURTULMUŞ 3) Mine KURTİŞ 4) Fatma Zehra HÖÇÜK 5) Süleyman YAŞA

06/04/2017

1 yıl

18

5

PLAN VE BÜTÇE

 

1) Serkan ATEŞ 2)  Fikret NOGAL 3) Meryem ARSLAN 4) Mehmet ŞAHİN 5) Hüseyin CEVİZLİDERE

06/04/2017

1 yıl

18

6

 

HUKUK KOMİSYONU

1) Bekir AYDIN 2)  Fatma Zehra HÖÇÜK 3) Murat ÇETİN 4) Mine KURTİŞ 5) Aslı DEMİREL

04/05/2017

1 yıl

24

7

DENETİM KOMİS.

1) Süleyman YAŞA 2) Murat ÇETİN 3 ) Cemal KARAGÜZEL

4) Hasan BUDAK 5) İlhan KILIÇ

05/01/2017

1 Yıl

01

8

SOSYAL FAALİ.

1) Cemal KARAGÜZEL 2) Selahattin ÇELİK 3) Meryem ARSLAN 4) Fikret NOGAL 5) Hüseyin CEVİZLİDERE

04/05/2017

1 yıl

25

 

9

SAĞLIK KOMİS.

1) İlhan KILIÇ 2) Turgay PEKER 3) Hasan BUDAK

4) Halil KURTULMUŞ 5) Senay KURTCU BABAOĞLU

04/05/2017

1 yıl

26

10

ÇEVRE KOMİS.

1) Serkan ATEŞ 2) Mehmet ŞAHİN 3) Fikret NOGAL 4)  İlhan KILIÇ 5) Süleyman YAŞA

04/05/2017

1 yıl

27

11

ULAŞTIRMA KOMİSYONU

1) Selahattin ÇELİK 2) Hasan BUDAK 3) Bekir AYDIN

4) Halil KURTULMUŞ 5) Osman Levent SARIOĞLU

 04/05/2017

1 yıl

28

12

İZNİK GÖLÜNÜ KORUMA BİRLİĞİ ÜYELERİ

 

ASİLLER: 1) Serkan ATEŞ 2) Turgay PEKER 3) Cemal KARAGÜZEL 4) Murat ÇETİN 5) Fikret NOGAL 6) Mine KURTİŞ 7) Meryem ARSLAN 8) Fatma Zehra HÖÇÜK 9) Hüseyin CEVİZLİDERE 10) Osman Levent SARIOĞLU 11) Nurettin ÇETİN 12) Mehmet ŞAHİN 13) Mehmet Nami KURUCU

 

YEDEKLER: 1) Selahattin ÇELİK 2) Halil KURTULMUŞ 3) Hasan BUDAK 4) Aslı DEMİREL 5) Senay KURTCU BABAOĞLU

 

 

 

27/05/2014

Mahalli İdareler Seçiminden Sonra

36

13

ÇİFTÇİ MALLARI KORUMA MECLİSİ

 

ASİLLER: 1) Fikret NOGAL 2) Murat ÇETİN 3) Turgay PEKER 4) Nurettin TÜFEKÇİ 5) Tahsin KAYHAN

YEDEKLER: 1) Selahattin ÇELİK 2) Aslı DEMİREL 3) Cemal KARAGÜZEL 4) İzzet AYDIN 5) Zeki KABAOĞLU

05/06/2014

4 yıl

39

14

ÇİFTÇİ MALLARI

MURAKABE HEY.

 

ASİLLER: 1) Hasan BUDAK 2) Halil KURTULMUŞ 3) Mehmet ŞAHİN 4) Orhan KOCABEY 5) Kadir ÇIKIŞIR

YEDEKLER: 1) İlhan KILIÇ 2) Selahattin ÇELİK 3) Bekir AYDIN 4) Enes GÖREN 5) Necip ÖZYİĞİT

05/06/2014

4 yıl

39

15

 

6183 AMME ALACA.

Asil     : Serkan ATEŞ

Yedek : Hasan BUDAK

02/05/2014

26

16

 

MARMARA BELD. BİRLİĞİ

 

ASİLLER    : 1) Bekir AYDIN

YEDEKLER: 1) İlhan KILIÇ

 

07/04/2014

Mahalli İdareler Seçiminden sonra

11

17

BURSA İLİ BELEDİYELER BİR.

 

ASİLLER    : 1) Turgay PEKER 2) Hasan BUDAK

YEDEKLER: 1) İlhan KILIÇ

07/04/2016

2 yıl

31

18

TÜRK DÜNYASI BELD. BİRLİĞİ

ASİL    : 1) Selahattin ÇELİK

YEDEK: 1) Cemal KARAGÜZEL

07/04/2014

Mahalli İdareler Seçiminden sonra

13

19

HAYVANCILIĞI GELİŞTİRME

ASİL     : 1) Murat ÇETİN 2) Mehmet Nami KURUCU

YEDEK : 1) Nurettin ÇETİN

07/04/2014

Mahalli İdareler Seçiminden Sonra

14

20

BURSA KÜLTÜR TURİZM VE TANITMA BİRLİĞİ

ASİL ÜYE : Turgay PEKER

YEDEK ÜYE : Hasan BUDAK

07/04/2014

Mahalli İdareler Seçiminden Sonra

15

21

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ

ASİL ÜYE : Selahattin ÇELİK

YEDEK ÜYE : Hüseyin CEVİZLİDERE

06/10/2016

Mahalli İdareler Seçiminden Sonra

69

MECLİS İHTİSAS KOMİSYONLARI