SICAK YUVA PROJESİ KAPSAMINDA YENİKÖY'DE HASAN ATİLLA'NIN EVİ TESLİM EDİLDİ | 11 AğUSTOS 2017

Orhangazi Belediyesi’nin Sıcak Yuva Projesi devam ediyor. Orhangazi Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerinin yenilenmesi ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

YENİKÖY’DE YALNIZ YAŞAYAN HASAN ATİLLA EV SAHİBİ OLDU

Orhangazi Belediyesi tarafından Sıcak Yuva Projesi’nde ilk olarak Yeniköy Mahallesi’nde yalnız yaşayan ve evi harabe halde olan 63 yaşındaki Hasan Atilla isimli vatandaşın evi teslim edildi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Meclis üyeleri ile birlikte yeni yapılan evinde ziyaret ettiği Hasan Atilla’ya evin anahtarını teslim etti. Hasan Atilla Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a yeni yapılan evden dolayı teşekkür etti.

İKİNCİ EV ORTAKÖY’DE

Orhangazi Belediyesi’nin Sıcak Yuva Projesi kapsamında ikinci ev teslimi ise Ortaköy’de yapıldı. Orhangazi’ye bağlı Ortaköy Mahallesinde eski bir evde tek başına yaşayan 80 yaşındaki Emin Ersöz için yapılan yeni prefabrik ev teslimini Kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan teslim etti. Ortaköy Muhtarı Recep Kurhan ve Muhtarlar Derneği başkanı Kadri Ergen’in de yer aldığı ziyaret esnasında Ortaköy Muhtarı Recep Kurhan kaymakam Dr.Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Sosyal İşleri Müdürü Fatih Dönmez’e teşekkür plaketi takdim etti.

Detaylı Bilgi ve Fotoğraflar İçin Tıklayınız