BAŞKAN ÇAĞLAYAN MECLİS ÖNCESİ AÇIKLAMALARI | 7 HAZIRAN 2018

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan yaz döneminde ilçe genelinde yapılacak bir çok çalışmalar ile ilgili olarak Belediye Meclis toplantısında meclis üyelerine bilgilendirmelerde bulundu. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ilçe genelinde hali hazırda devam eden çalışmalar ve projeler ile ilgili meclis üyelerine bilgi aktarırken, haziran ayında 4 ayrı ihale devasa çalışmaların başlatılacağı mesajını verdi.

MESİRE ALANLAR İHALESİ 20 HAZİRANDA

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan 20 Haziranda mesire alanları ve diğer bazı işlerin yer alacağı bir çalışmanın ihalesini yapacaklarını belirterek, bu ihale kapsamında Gürle Dağı Yamaç Paraşütü tesisleri, TOKİ Panayır Mesire Alanı, Yeni hastane yanı mesire alanı, Hürriyet Mahallesinde yapılacak olan yeni tek tip büfeler ve 25 haziranda yapılacak yeni asfalt ihalesi ile aynı anda bir çok çalışmanın başlatılacağını ifade etti.

HÜRRİYET SOSYAL TESİS İHALESİ 18 HAZİRAN

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Hürriyet Mahallesi’nde Orgöç ve Hürspor için yapılacak olan Hürriyet Sosyal Tesisleri inşaat ihalesinin de 18 haziran tarihinde yapılacağını belirterek, mahallemize son derece modern ve ihtiyaca cevap verecek bir tesis kazandırıyoruz dedi.

GÖL SAHİL PROJESİ 19 HAZİRANDA İHALE EDİLİYOR

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Büyükşehir Belediyesi’nin Göl Sahil projesi ile ilgili ilk etap çalışmasının ihalesinin de 19 haziranda yapılacağını belirterek, tüm bu ihaleler bu ay sonuna kadar yapılmış olacak. Temmuz ayı ortalarından itibaren ise artık ilçemizin dört bir yanında başlatılacak vizyon projelerle kentin çehresi tamamen değişmiş olacak dedi.