BAŞKAN ÇAĞLAYAN YILBAŞI GECESİNİ ÇALIŞANLARLA GEÇİRDİ | 2 OCAK 2019

 Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Belediye başkan yardımcısı Necmettin Şahin ve meclis üyeleri ile birlikte 2018’i 2019 yılına bağlayan yılbaşı akşamında görevi başında olan çalışanları ziyaret etti. Başkan Çağlayan ilk olarak Orhangazi Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaret edip buradaki sağlık personeli ve acil serviste sıra bekleyen hastaları ziyaret etti. Hastalara geçmiş olsun dileklerini sunan Başkan Çağlayan, sağlık çalışanlarına da tatlı ikramında bulundu. 

Nöbetteki polis memurlarına ziyaret

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan daha sonra Orhangazi Emniyet Müdürlüğü binasını ziyaret edip yılbaşı gecesi görevde olan polis memurlarının yeni yılını kutladı, görevlerinde başarı diledi. Başkan Çağlayan ayrıca şehrin farklı noktalarında uygulama görevinde bulunan polisleri de görev yerlerinde ziyaret etti.

İtfaiye ve 112 Ambulans noktasına ziyaret

Belediye Başkanı Neşet Çağlayan daha sonra Orhangazi İtfaiye birimini ziyaret etti, burada itfaiye memurları ile bir araya geldi. Nöbetteki personelin yeni yılını kutlayan başkan Neşet Çağlayan daha sonra 112 Acil Servis noktasına geçip buradaki personelle görüştü.