BAKANLIKTAN ORHANGAZİ BELEDİYESİ´NE HİBE KAMYON | 7 MAYıS 2020

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Orhangazi Belediyesine son model çöp kamyonu hibe edildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen çöp kamyonu Orhangazi Belediyesine teslim edildi. Temizlik işleri bünyesinde hizmet verecek olan kamyon Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın tarafından teslim alındı. Başkan Aydın Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine kazandırmış olduğumuz hibe çöp kamyonu ile filomuzu genişletiyoruz. Koronavirüs salgını ile mücadelemiz her alanda devam ederken Bakanlığımızın göndermiş olduğu hibe araç bizlerin işlerini biraz daha kolaylaştırdı. Bu sayede çöplerimiz bulunduğu ortamda daha fazla beklemeden erkenden alınmasına imkân sağlayacaktır.

Temiz bir gelecek için çevremizi temiz tutalım dedi.

Başkan Aydın Temiz bir gelecek için çevremizi temiz tutmalıyız. Bizler belediye olarak ilçemizi her zaman temiz tutmak için gece gündüz çalışıyoruz. Belki sizler fark etmiyorsunuz ama sabahın ilk ışıkları ile temizlik görevlisi arkadaşlarımız caddelerimizi ve sokaklarımızı pırıl pırıl yapıyor. Bu zorlu süreçte Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından hibe edilen çöp kamyonu da ailemizin diğer bir üyesi olarak görevine en kısa sürede başlayacaktır dedi.

Belediye Başkanı Bekir Aydın Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a hibe çöp kamyonu ve Orhangazi’ye olan ilgisinden dolayı teşekkür etti.