GENÇLERBİLİĞİ’NDEN BAŞKAN AYDIN’A ZİYARET | 23 EYLüL 2020

Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü  Başkanı Alpaslan Bakır, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’a nezaket ziyaretinde bulundu. Belediye başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanı Alpaslan Bakır ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Başkan Bekir Aydın, Kulüp faaliyetleri ve yeni sezon hakkında bilgi aldı.

Orhangazi Gençlerbirliği Spor Kulübü yapılan olağan kongre sonrası Kulüp Başkanlığına seçilen   Başkan Alpaslan Bakır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Bekir Aydını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Alpaslan Bakır “Belediye Başkanımız Bekir Aydın’a yaptığımız kongre sonrası yönetim kurulumuz ile birlikte  nezaket ziyaretinde bulunduk.  Başkanımızın spora ve sporculara verdiği önemi biliyoruz. O yüzden ilk ziyaretimizi Belediye Başkanımıza yaptık ve dernek olarak ziyaretlerimiz devam edecek. Belediye başkanımıza hediye ettiğimiz yeni sezon formamız 2020 – 2021 futbol sezonunda takımımıza şampiyonluk ve uğur getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Bekir Aydın, “Sporun özelikle futbolun ilçemizde, ülkemizde ve dünyada  gördüğü ilginin çok büyük olduğunu belirtti.

Başkan Aydın ; Spor Kulüplerinin, yaptığı faaliyetler ve etkinliklerin gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutulmasında önemli bir yer tuttuğunu belirtti. 

Ziyaretleri nedeniyle Kulübü  Başkanı Alpaslan Bakır  ve beraberindeki yöneticilerine teşekkür eden Belediye Başkanı Bekir Aydın, yeni sezonda hem sporculara hem de yöneticilere çalışmalarında başarılar diledi ve forma için teşekkür ederim” dedi.