BAŞKAN AYDIN KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRÜ İLE BİR ARAYA GELDİ | 2 KASıM 2020

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Korkmaz ve İmar ve Şehircilik Müdürü Bilal Acar ile birlikte Karayolları 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel’i makamında ziyaret etti.

 Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Karayolları 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel’e Orhangazi içinden geçen Bursa-İstanbul yolu üzerine batçık yapılması talebini iletti. Muradiye mahallemizin nüfus yoğunluğunun büyük bir kısmı Ana yolun altında kalıyor ve buraya batçık ihtiyacımız vardır. Trafiğin yoğunluğunu azaltması noktasında ve vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde evlerine gitmeleri noktasında bu çalışmaların hızlı bir şekilde başlanması gerektiğini vurguladı.

 İlçe genelinde bulunan üst geçitler yenilenecek

 Bursa-İstanbul karayolu üzerinde bulunan üst geçitlerimiz uzun yıllardır vatandaşlarımız tarafından yoğun bir şekilde kullanılıyor. Üst geçitlerimiz ile ilgili görüşmelerimizde Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel bu konuda gerekli incelemelerde bulunacağını ve inceleme sonrası tamiratlarına en kısa süre içerisinde başlayacağını ifade etti.

 Karayolları 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve ekibini ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, Orhangazi’de yapılması planlanan batçık ve üst geçitlerin tamiratı konusunda çalışmalara başlayacağını ifade etti.