AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNDEN BAŞKAN AYDIN’A ZİYARET | 28 ARALıK 2020

AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNDEN BAŞKAN AYDIN’A ZİYARET

 AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu  yeni yönetimi ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete yönetim kurulu üyeleri yanı sıra görevine yeni atanan Kadın Kolları Başkanı  Elif Kocabey Kurtuldu da katıldı.

 Ziyarette yeni yönetimini takdim eden AK Parti Orhangazi İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, “Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele verip Orhangazi’ye daha güzel hizmetler edeceğiz. İnşallah ilçemiz bundan sonra da daha güzel hizmetler almaya devam edecek ve gelişen büyüyen Orhangazi emin adımlarla büyümeye devam edecektir.”dedi.

 Meclis Üyeleri ile birlikte, Ak Parti İlçe yönetimini  karşılayan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Öncelikle başta İlçe Başkanımız Gökhan Ulusu ve yönetimini tebrik ediyorum. Malum bir pandemi sürecinden geçiyoruz, gelecek  günler çok daha güzel olacak inşallah. Önümüzdeki süreçte geçmişte olduğu gibi birlik  beraberlik içerisinde hem ilçemize hemde halkımıza daha güzel hizmetleri hep birlikte gerçekleştireceğiz.” dedi.

 Belediye Başkanımız Bekir Aydın, Ak Parti Orhangazi ilçe teşkilatına ‘hayırlı olsun’ temennisini yenilerken, Başkan Ulusu ve ilçe yönetimini tebrik etti, görevine yeni atanan Kadın Kolları Başkanı  Elif Kocabey Kurtuldu’ya da başarılar diledi. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.