KESTEL BELEDİYE BAŞKANINDAN BEKİR AYDIN’A ZİYARET | 25 OCAK 2021

Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır ve Belediye Başkan Yardımcısı ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret etti. Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır ’ın ziyaretleri sırasında Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve Meclis üyeleri de yer aldı.

 Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, “ Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın’ı makamında ziyaret ederek, Orhangazi ilçesinde yapılan çalışmalar hakkında bizlere bilgiler verdi. Belediye Başkanımız Bekir Aydın hakkında çıkan haberler tamamen asılsızdır. Büyükşehir meclislerinde ve toplantılarımızda daima birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu görmezden gelerek böylesine bir algı operasyonu yapılmak istenmiştir. Bugün Başkanımızı ziyaret ederek her zaman yanında ve yanımızda olduğunu bir kez gösterdik. Bizleri çok güzel ağırladığı için başta Belediye Başkanımız Bekir Aydın’a,  İlçe Başkanımız Gökhan Ulusu ’ya ve meclis üyelerimize Teşekkür Ediyorum” dedi.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Kestel Belediye Başkanımız Önder Tanır ile birlikte Başkan yardımcımızın ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Bursa içerisinde hiçbir şekilde hiçbir belediye Başkanımızla aramızın kötü yâda bozuk olmadığının en güzel bir örneğidir. Böylesine asılsız ve doğruluk payı olmayan haberlere karşı her zaman dayanışma içerisinde olduğumuzun işaretidir.

 Bizler Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğinde, Cumhur İttifakımızla Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyelerimiz ile birlikte büyükşehiri bir bütün olarak canla başla ve aşkla yolumuza durmadan devam ediyoruz. Bizleri böyle ufak şeylerle asla yıpratamayacaklar biz yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Böylesine anlamlı ziyaret için Kestel Belediye Başkanımız Önder Tanır’a ve Belediye Başkan Yardımcımıza Teşekkür Ediyorum ”dedi.