BAŞKAN'DAN MESAJLAR

BAŞKAN AYDINDAN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Regaib Kandili ve 3 ayların başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 Başkan Aydın, “Bugün 2020 üç ayların habercisi Regaib Kandili. Kandiller, insanların kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, ruh dünyalarının aydınlanmasına vesile olan çok özel geceler olduğunu ifade ederek, İslam dininde mübarek sayılan üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandilinin ’de bu anlamda toplum hayatımızda çok özel bir önemi ve vazgeçilmez bir yeri vardır.

 Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için dua edenlerin, dualarının kabul olduğu bir Regaib Kandiline daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üç ayların da başlangıcı olan Regaib Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Regaib Kandili aynı zamanda mübarek Ramazan ayınında müjdecisidir. İnsanlarımızın Yaradan’a daha derin bir şükür imkânı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını diliyorum.

 Yardımlaşma, dayanışma hislerinin hayır ve iyiliklerin artarak yoğunlaştığı bu güzel günlerde başta ilçemiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hakim olması için dua edelim. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamı gecenin, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Regaib Kandilini en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini diliyorum ”dedi.

BAŞKAN AYDIN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI YAYIMLADI

BAŞKAN AYDIN’DAN 10 KASIM MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI BEKİR AYDIN’NIN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN AYDIN’DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN AYDIN “21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

BAŞKAN AYDIN “21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

BAŞKAN AYDIN’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI