BAŞKAN'DAN MESAJLAR

BAŞKAN AYDIN’DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

 

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkan Aydın yayınladığı mesajına, “ Milletimizin ortak sesi olması ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın emekçilerimizin” 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli bir yeri vardır. İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışını sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir.

Olayları tarafsız,doğru,objektif,özel hayata ve kişilik haklarına saygı çevçevesinde, halkın gözü kulağı ve sesi olarak hakka artmak gazetecilerin en büyük görevleri arasındadır. İlkeli yayıncılık anlayışı gereği doğru bilgileri tarafsız bir şekilde vatandaşa duyurmaktır.Gazetecilik ise bir iş ve meslek olmakla birlikte aynı zamanda yapılan işin niteliği ve vasfı itibarıyla bir kamu hizmetidir. Bu nedenle toplumun bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi yolunda önemli bir görevi ifa eden basın mensuplarının çalışma koşullarını kolaylaştırmak hepimizin görevidir.

Tüm zorluklara rağmen görevlerini en iyi şekilde yerine getirerek halka haber ulaştıran tüm gazetecileri tebrik ediyorum.Halkın nabzını sokaklarda tutan ve her anı vatandaşlara ulaştıran gazeteciler,halkımıza haber ulaştırabilmek adına bütün gayretlerini ortaya koymuşlardır.Gece gündüz kavramı demeden haftanın her saatinde çalışarak büyük bir fedakarlık örneği sunmuştur.Ben bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ülkemizin ve Dünyanın dört bir yanında fedakarca görev yapan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tekrar kutluyor, görevleri başında vefat eden gazetecilere Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

BAŞKAN AYDIN 10 KASIM MESAJI

BAŞKAN AYDIN’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN AYDIN’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN AYDIN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN AYDIN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINI KUTLADI

BAŞKAN AYDIN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

BAŞKAN AYDIN YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

BAŞKAN AYDIN LGS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI