BAŞKAN'DAN MESAJLAR

BAŞKAN AYDIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Aydın mesajında; “ Değerli Orhangazili Hemşehrilerim, Tüm İslam âleminin ve tüm çalışma arkadaşlarımızın aile fertleriyle birlikte Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlıklı huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Aydın, Bayramlar; Yardımlaşmanın ve dayanışmanın en yüce manası bulduğu, Yüreklerimizde kurduğumuz gönül köprüleri ile şefkat ve merhamet duyguların yoğun olarak yaşandığı bayramlar, kardeşlik duygularımızı en sıcak bir şekilde hissettiğimiz, yoksulun, yetimin ve düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların son bulduğu ve yerini sevgi, hoşgörünün aldığı mübarek ve çok özel günlerdir. Dayanışma içerisinde, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak, aile büyüklerimizin hayır dualarını alarak, çocukları, öksüzleri ve yetimleri sevindirerek bayram sevincini çoğaltmalıyız.

Bayram nedeniyle artacak trafik yoğunluğuyla trafiğe çıkacak tüm sürücülerimizin de trafik kurallarına riayet etmelerini ve bu konuda gereken duyarlılığı göstereceğine inanıyorum. Bayram sevincini acı ve hüzne dönüşmemesini temenni ediyorum. Pandemi de normalleşme süreci içerisinde olmamız sakın bizleri rehavete kaptırmasın, unutmayalım ki tehlike hala geçmiş değildir. İçinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle dikkatli olmak ve tedbirleri elden bırakmadan, maske, temizlik ve sosyal mesafe kurallarına da riayet ederek bayramlaşmalı ve ihtiyaç sahiplerini unutmamalı, yaşlılarımızın da gönüllerini almalıyız. Uzaktaki akrabalarımızı, eş dostlarımızı mutlaka telefonla arayarak bayramlaşmalı ve onların mutluluğuna ortak olmalıyız.

Vatandaşlarımızın bayramlarını huzur ve güven ortamında geçirmeleri için her türlü tedbirler alınmış durumdadır. Bayram süresince İlçemizde Jandarma ve Emniyet teşkilatlarımızın yanı sıra Belediye Personelimizde görev ve sorumluluk alanlarında sizlere hizmet verecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Milletimize Sağlık ve Esenlikler Diliyorum. Kurban Bayramımız İslam Dünyasına ve Tüm Dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

BAŞKAN AYDIN’DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI AYDIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN AYDIN’DAN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

BAŞKAN AYDIN'DAN KADİR GECESİ MESAJI

BAŞKAN AYDIN’DAN 23 NİSAN MESAJ I

ORHANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI BEKİR AYDIN’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

BAŞKAN AYDIN'DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN AYDIN İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ MESAJI

BAŞKAN AYDIN’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI