BAŞKAN AYDIN KADASTRO BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ | 3 EYLüL 2019

Kadastro çalışmaları ile ilgili bilgi aldı 

Belediye Başkanı Bekir Aydın, Bursa Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Sedat Cömertoğlu’nu ziyaret etti, Orhangazi de 18 mahallede devam eden kadastro çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. 

Belediye Başkanı Bekir Aydın Bursa Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Sedat Cömertoğlu’nu makamında ziyaret etti. Bekir Aydın, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Sedat Cömertoğlu’ndan Orhangazi’de 18 mahallede devam eden kadastro çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Bekir Aydın, ilçe genelinde 18 mahallede kadastro ve ölçüm çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Aydın “Tapu ve Kadastro Bölge Müdürümüz ile devam eden kadastro çalışmaları ile ilgili istişarelerimiz oldu, 18 mahalle dışında kalan diğer mahallelerimizde de kadastro çalışmalarının başlaması için görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.  Başkan Aydın Kadastro 4.Bölge müdürü Sedat Cömertoğlu’na yapılan çalışmalar için teşekkür etti. 4.Bölge Müdürü Sedat Cömertoğlu ise şuan Orhangazi’de 18 mahallenin kadastro güncellemesinin devam ettiğini, kalan mahaller içinde en kısa süre içerisinde güncelleme yaparak Orhangazi genelinde kadastro güncellemesinin tamamlanacağını söyledi.

 18 Mahalleye Kadastro Güncellemesi

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Türkiye genelinde başlattığı kadastro çalışmaları çerçevesinde,  geçtiğimiz ay Orhangazi’de Akharem, Arapzade, Bayırköy, Çeltikçi, Dutluca, Fındıklı, Gemiç, Gölyaka, Gürle, Hamzalı, Hürriyet, Karsak, Keramet, Narlıca, Ortaköy, Yenigürle, Yeniköy, Yenisölöz mahallelerinde de çalışma başlattı.