Menu

Kurban Bağışını Türk Kızılay'ına yaptı

Yazdır / Tarih: 2022-06-30
Kurban Bağışını Türk Kızılay'ına yaptı

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Türk Kızılay Orhangazi Şube Başkanı Müjdat Gürsoy ve Şube Yönetimi ile görüştü. Türk Kızılay Orhangazi Şube Başkanı Müjdat Gürsoy ve şube yönetiminin ziyareti üzerine yapılan görüşme, Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın makamında gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Bekir Aydın, ziyaret sırasında Kurban vekâletini Türk Kızılay’a verdi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, yoğun çalışma temposunu sürdürüyor. Başkan Aydın bu kapsamda “ Türk Kızılay Başkanı Müjdat Gürsoy ve yönetim kurulu üyeleriyle Başkanlık makamında görüştü. Sıcak bir atmosfer içerisinde geçen ziyaret esnasında başkan Aydın Kurban vekâletini Türk Kızılay’a verdi.

Ziyaret İle ilgili bir açıklama yapan Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın“ Ülkemizin en köklü kuruluşlarından olan ve milletimize yaptığı katkıları değer biçilemeyen Türk Kızılay’ın Orhangazi Şube Müdürü Müjdat Gürsoy beyleri ve değerli yönetimini ağırlamaktan çok mutlu oldum. Yaklaşan kurban bayramı vesilesiyle birçok konuda konuştuk. Ziyaret sırasında kurban vekâletimizi verdik. Türk Kızılay’a verdiğimiz bağışımızın En sağlıklı yoldan Ülkemizde ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ya da dünya mazlumlarına İletileceğinden eminiz. Hem kurban konusunda, hem kan bağışı konusunda hem de diğer bağışlarla ilgili İmkânı olan herkesin bağış yapmasını gerektiğine inanıyorum. Üstelik bu bağışları kurban bayramı gibi ya da yapılan kan bağışı kampanyaları gibi belli zaman ve şartlarda değil imkânımız olduğu her an yapmamız gerektiği kanaatindeyim.  Tüm dünyada yaptığı yardım çalışmalarında her zaman adından söz ettiren ve en zor günlerin en yakın dostu olan Türk Kızılay’ın Orhangazi Şube başkanı Müjdat Gürsoy Beye ve değerli yönetimine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.“ Dedi

Diğer Haberler