KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU BAŞKAN AYDIN’I ZİYARET ETTİ | 5 ŞUBAT 2021

Orhangazi Kent Konseyi Başkanı Şinasi Kaya ve Yürütme Kurulu üyeleri ile birlikte Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 Kent Konseyi Başkanı Şinasi Kaya ve Yürütme Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Bekir Aydın’a desteklerini belirterek, yürütmüş oldukları faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kent Konseyi Başkanı Şinasi Kaya, “ Kent konseyi olarak ilçemiz dinamikleriyle bir araya gelerek çalışmalarımıza hız kazandırmak. Yapılan her çalışma sonrası İlçemiz adına güzel bir iz bırakmaktır. Pandemi süreci içerisinde çalışmalarımız esnek bir şekilde devam etse bile, bizler çalışmalar konusunda tüm hazırlıklarımızı tamamlıyoruz” dedi.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “ Kent Konseyi Başkanı Şinasi Kaya ve yürütme kurulunun ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Kent konseyi çalışmalarını yakından takip ediyoruz. İlçemiz adına yapılan her çalışma her bir değer bizler için çok önemlidir. Kent konseyi çalışmalarına desteklerimiz her anlamda sürdüğü gibi ortak çalışmalarımızda oluyor. İlçemizin daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesine kaktı koyan tüm kurumlar ve kuruluşlarla ortak çalışmalarımız her alanda sürüyor. Kent Konseyi’nin tüm çalışmalarında başarılar dilerken her çalışmada yer almaktan gurur duyacağımızı ifade ediyorum” dedi.