MHP İL BAŞKANI CİHANGİR KALKANCI’DAN BAŞKAN AYDIN’A ZİYARET | 9 ŞUBAT 2021

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, MHP Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Muhammet Tekin, Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi İlçe Başkanı Çetin İnci ve yönetim kurulu üyelerini başkanlık makamında ağırladı. Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, MHP il Başkanı Cihangir Kalkancı’ya İlçede yapımına devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 MHP Bursa İl Başkanı Cihangir Kalkancı, “ Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın’ı İlçe Başkanımız Çetin İnci ve yönetici arkadaşlarımızla makamında ziyaret ettik. Orhangazi’de yapılan çalışmalar hakkında Başkanımızdan bilgiler aldık. Cumhur İttifakı olarak Orhangazi’de çok güçlüyüz. Birlik ve Beraberlik içerisinde tüm çalışmalarımız devam ediyor. Bizler MHP grubu olarak Orhangazi ilçemizde yapılan her türlü çalışmalarda üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

 Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Bursa Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Cihangir Kalkancı, İlçe Başkanı Çetin İnci ve yöneticilerinin ziyaretleri bizleri son derece memnun etmiştir. Orhangazi’de yapımına devam eden ve yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Orhangazi’de Cumhur ittifakı olarak birlik ve beraberlik içerisinde örnek bir çalışmalara adım atıyoruz. Başkan Aydın, Orhangazi’de Cumhur İttifakı olarak güçlü bir gönül bağı kurduk. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza her alanda devam ediyoruz. Bizlere her türlü desteklerini esirmeyen tüm MHP’li kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

 MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancı ziyaretleri esnasında, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Muhammet Tekin, Orhangazi MHP İlçe Başkanı Çetin İnci, Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu, Orhangazi Belediye Başkan Yardımcıları, MHP İl yönetim kurulu üyesi Necati Güneş, Meclis üyeleri katıldı. Ziyaret sonrası MHP İl Başkanı Cihangir Kalkancıya, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın tarafından hediye taktim edilerek hatıra fotoğrafı çektirdi.