BAŞKAN AYDIN KAPALI YÜZME HAVUZUNU İNCELEDİ | 20 MART 2021

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve Meclis Üyeleri ile birlikte Orhangazi’de yapımına devam edilen Orhangazi Kapalı Yüzme Havuzunda incelemelerde bulundu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Orhangazi Kapalı Yüzme havuzunu İlçe Başkanımız Gökhan Ulusu ve Meclis Üyelerimiz ile birlikte yerinde inceledik. Havuzda çok az eksiklerimiz kaldı, Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ile belediyemiz tarafından tamamlayarak Ramazan Bayramından sonra açmayı ve halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz.

Ramazan bayramı sonrası açmayı hedeflediğimiz Kapalı yüzme havuzu ile ilgili gerekli tüm eksiklerimizi tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Gençlerimiz hem yüzmeyi öğrenecekler hemde suyun içerisinde diledikleri kadar eğlenecekler. Pandemi nedeniyle kurslarımız için bir şey söylemek çok erken, fakat sınırlı sayıda da olsa Havuzumuz her zaman aktif olarak çalışmaya ve hizmet vermeye başlayacaktır. Gençlerimize yönelik hizmetlerimiz her geçen gün daha da fazla artarak devam edecek. Gençlerimizin geleceği için onları düşünen ve her zaman çalışan bir belediye var olduğunu