BAŞKAN BEKİR AYDIN AK PARTİ KONGRESİNE KATILDI | 24 MART 2021

Belediye Başkanı Bekir Aydın Ankara’da Ak Parti 7. Olağan Büyük Kongresine Orhangazi Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Ulusu ve Parti üyeleri ile birlikte katıldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle kongremizi gerçekleştirdik. Kongremizin Ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Türkiye için güven ve istikrar diyerek inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz. Durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda yılmadan, yorulmadan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde aşkla yolumuza devam ediyoruz.

Kongremiz sonrası Merkez Karar ve Yönetim Kuruluna seçilen Bursa Milletvekilimiz, Genel Başkan Yardımcımız Efkan Ala’yı ve Önceki dönem İl Başkanımız Ayhan Salman’ı gönülden tebrik ediyorum.

Ak Parti 7. Olağan Büyük Kongre öncesi İlçe Başkanımız Gökhan Ulusu ile birlikte Ak Parti Bursa Milletvekillerimizi ziyaret ederek ilçemizde yapılan çalışmalar ve yapımına devam ettiğimiz çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Ak Parti 7. Olağan Büyük Kongresine İl Başkanımız Davut Gürkan, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ve İlçe Başkanlarımız ile birlikte kongremizi gerçekleştirdik. Kongremiz Ülkemize, Milletimize hayırlı olsun” dedi.