BAŞKAN AYDIN YENİ ADLİYE SARAYINDA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ | 28 NISAN 2021

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın ve Başkan Yardımcıları ile birlikte yapımı tamamlanan Orhangazi Adliye Sarayını ziyaret etti.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın’ı ve Başkan Yardımcıları makamında ağırlayan Cumhuriyet Başsavcısı Muammer Çoban ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken yeni adliye binasının fiziki durumu ve işleyişi hakkında bilgi verdi. Orhangazi İlçemize kazandırılan yeni adliye sarayında Çevre düzenlemesi, otopark alanı düzenlenmesi, parke ve kaldırım çalışmalarından dolayı Orhangazi Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “ Başkan Yardımcılarımız ile birlikte yapımı tamamlanan yeni adliye sarayı ziyaret ettik. Yeni Adliye sarayımızda Cumhuriyet savcımıza hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Cumhuriyet Başsavcımız Muammer Çoban’a teşekkür ediyorum. Hükümetimizin icraatlarından birisi de adalet mekanizmasının sağlam, sağlıklı ve ferah ortamlarda işlemesine imkân sağlayacak olan adalet saraylarının inşası olmuştur. Yeni Adliye Sarayımız ilçemize çok güzel yakıştı. Adliye sarayımızın çevre düzenlemesini, otopark alanı düzenlemesini ve parke çalışmalarımızı yoğun bir tempo ile tamamlayarak Orhangazi halkımızın hizmetine sunduk. Orhangazi yeni adliye sarayımız ilçemize hayırlı olsun” dedi.