BAŞKAN AYDIN, YALOVA BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ MUSTAFA TUTUK’U AĞIRLADI | 20 MAYıS 2021

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve Yeşil Körfez Su Birliği Başkanı Nusret Karaalioğlu’nu makamında ağırladı. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve Yeşil Körfez Su Birliği Başkanı Nusret Karaalioğlu, Başkan Aydın’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Orhangazi bizim hem sınır komşumuz hemde değer verdiğimiz bir ilçe. Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın’ı makamında ziyaret gerçekleştirdik. Orhangazi İlçemizde yapılan ve yapımına devam eden çalışmalar hakkında Başkanımız bizlere paylaştı. Orhangazi ilçesi büyüyen ve gelişen bir ilçedir. Başkanımıza tüm gayretli çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın “  Yalova Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk ve Yeşil Körfez Su Birliği Başkanı Nusret Karaalioğlu’nun bizleri ziyaret etmesi son derece mutlu etmiştir. Başkan vekilimize İlçemizde yapılan ve yapımına devam ettiğimiz çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Orhangazi ilçemizin hem sanayisi hemde tarımsal alanı ile her geçen gün daha da gelişmektedir. Bizler de çalışmalarımızı hep bu yönde yapmaya gayret gösterdiğimizi ifade ettik” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ‘un ziyaretleri sırasında Orhangazi Belediye Başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de hazır bulundu.